Villa Delenda Guesthouse (B&B)
Alhoewel Bolsjoj Reizen normaliter geen Bed & Breakfast’s aanbiedt willen wij toch deze bijzondere en charmante villa promoten. De villa heeft een zeer gezellige en een warme uitstraling. U zult zich in deze villa snel thuis voelen. Een prima adres voor reizigers die niet zo van grote hotels houden. U kunt in dit kleine hotel alleen ontbijten. Als gasten laat thuiskomen kan er even overlast zijn van de houten trap.
Ligging: in een relatief rustige zijstraat in het hart van de stad. Het Republiekplein ligt om de hoek, ca. 10 minuten lopen. Ook de gezellige winkelstraten en restaurants liggen op loopafstand van het hotel.
Faciliteiten: de eerste hotelkamers liggen al direct naast de entree. Ook is er op de begane grond een zitkamer. Beneden vindt u een klein winkeltje dat tevens dienst doet als receptie. Hier bevindt zich ook de gezellige, landelijk ingerichte, ontbijtruimte. U eet als een familie aan een grote tafel. Ontbijt is zeer goed verzorgd. Er is geen lift.
Kamers: in het totaal zijn er 8 hotelkamers die alle van grootte en inrichting verschillen.
De meeste met zeer karakteristieke meubels. Elke kamer straalt een andere sfeer uit. Badkamers met douche en toilet
| Prijzen per persoon per nacht op basis van logies/ontbijt | 2pk | 1pk |
| 01.01 t/m 31.12 | € 42 | € 70 |
Hotel Hrazdan ***
Dit 3-sterrenhotel met 15 etages is een zeer populair hotel. Er verblijven veel buitenlandse groepen. Het hotel oogt vrij groot voor het aantal hotelkamers. Alhoewel de kamers bijna altijd volgeboekt zijn hangt er een rustige sfeer. Een goed hotel voor een goede prijs.
Ligging: het hotel ligt op een groot stuk grond in een vrij rustige wijk van de stad. De buurt zelf is niet echt gezellig. Vanaf het hotel loop je in 20 minuten naar het centrum, binnendoor in ongeveer 10 minuten.
Faciliteiten: in de ruime hotellobby vindt u een receptiebalie met allerlei informatie over de stad en de bezienswaardigheden. Ook staat er een computer ter beschikking voor de hotelgasten. In de lobby vindt u een gezellige bar en een aantal zitjes. In het grote restaurant op de begane grond wordt het ontbijt geserveerd. Men kan er ook terecht voor de lunch en het diner, meestal is het er vrij rustig. In de tuin ligt een heerlijk buitenbad.
Kamers: de 60 hotelkamers zijn netjes ingericht en hebben airco, telefoon, satelliet-tv en een ijskastje. De badkamers hebben haardroger, douche en/of bad en toilet.
| Prijzen per persoon per nacht op basis van logies/ontbijt | 2pk | 1pk |
| 01.01 t/m 31.12 | € 55 | € 78 |
Hotel Aniplaza****
Hotel Aniplaza, voorheen Hotel Intourist, werd door de huidige Amerikaanse eigenaar in 1998 overgenomen en geheel gerenoveerd. Het is een mooi en erg populair hotel geworden, vooral onder de zakenlieden van Jerevan. Er hangt een levendige en zeer gezellige sfeer in dit moderne hotel.
Ligging: het hotel ligt zeer gunstig in een rustige straat midden in het centrum van de stad, op loopafstand van het Republieksplein waar het Historisch Museum zich bevindt. Ook het Operagebouw, winkels en restaurant liggen niet ver van het hotel.
Faciliteiten: in de zeer ruim opgezette hotellobby vindt u de receptie en de informatiebalie, een reisagentschap, enkele winkeltjes en een zeer druk bezochte bar. Naast het fitness centre ligt het binnenbad en een schoonheidssalon met kapper.
Kamers: de 239 hotelkamers zijn goed verzorgd en netjes ingericht. Minibar, satelliet-tv en airco zijn standaard. Alle badkamers hebben een haardroger, douche en/of bad en toilet. Alle hotelkamers zijn onlangs gerenoveerd.
Toeslag gerenoveerde kamer € 60 per kamer per nacht.
| Prijzen per persoon per nacht op basis van logies/ontbijt | 2pk | 1pk |
| 01.01 t/m 31.03 | € 83 | € 120 |
| 01.04 t/m 31.10 | € 94 | € 135 |
| 01.11 t/m 31.12 | € 83 | € 120 |
Metropol ****
Dit elegante en stijlvolle hotel is een van de meest vooraanstaande hotels van Jerevan. Het hotel is ruim opgezet en dat merk je meteen bij binnenkomst. De eigenaar heeft een voorliefde voor kunst en het hele hotel hangt dan ook vol met schilderijen. Personeel is erg behulpzaam.Ligging: het hotel ligt op de bekende Mashtot Avenue aan de rand van het centrum, tegenover de bekende Cognac-fabrieken. Het is 15 minuten lopen naar de bekende winkelstraten en de belangrijkste bezienswaardigheden. Niet ver van het hotel ligt de rondweg.
Faciliteiten: de hotellobby is vrij zakelijk ingericht, een beetje Sovjetstijl. U vindt er de receptie en informatiebalie, een winkeltje en een bar met zitjes. Op de begane grond bevindt zich ook een zeer goed restaurant waar het er nog erg stijlvol aan toegaat. In de kelder vindt u de fitnessruimte met sauna en een heerlijk binnenbad.
Kamers: de 100 hotelkamers zijn groot en met klassieke meubels ingericht. Minibar, airco, thee-/koffiefaciliteiten en luxe badkamer met douche en/of bad en toilet.
| Prijzen per persoon per nacht op basis van logies/ontbijt | 2pk | 1pk |
| 01.01 t/m 31.03 | € 48 | € 90 |
| 01.04 t/m 31.07 | € 68 | € 118 |
| 01.08 t/m 31.10 | € 74 | € 122 |
| 01.11 t/m 31.12 | € 48 | € 90 |
.jpg)







